Finansuok Lauko biuro veiklą

Kavos puodelis

Puodelis kavos ar bokalas nealkoholinio alaus kainuoja kelis eurus, bet su tiek tu gali prisidėti prie mūsų vykdomų veiklų. Surinktomis lėšomis mes finansuosime priemones, kurių pagalba rengsime įvairius renginius, tobulinsime savo komunikaciją ir darysime kitus gerus darbus. Šią dieną turime įvairių lauko ir stalo žaidimų, kurie irgi nusidėvi arba tiesiog tampa piktavalių taikiniu (dingsta detalės), todėl ateina metas ir jiems atnaujinti. Visi mūsų renginiai nemokami, veiklą mes irgi neatlygintinai vykdome savo laisvalaikiu, todėl bet kokia pagalba mums labai reikalinga.

Turime paramos gavėjo statusą (savo finansinę veiklą tvarkome pagal Lietuvos Respublikos įstatymus ir tvarkingai atsikaitome įvairioms institucijoms), todėl gali mus paremti iš įmonės, įstaigos ar savo asmeninių lėšų.

Mūsų rekvizitai:
Gavėjas: ASOCIACIJA LAUKO BIURAS
Gavėjo sąskaita: LT117300010167461725
Suma: (nuo noro ir galimybių)
Pavedimo paskirtis: PARAMA (jei nori kokiam nors konkrečiam tikslui, tada parašyk ir mes būsime įpareigoti tai atlikti)

1,2% GPM

Tavo mokami mokesčiai Lietuvos valstybei gali sugrįžti ir pagelbėti Lauko biurui (gyventojų pajamų mokesčio dalimi). Taip, tu gali paremti mūsų veiklą, nemokant iš savo piniginės, nes jau sumokėjai mokesčius valstybei. Priklausomai nuo tavo gautų pajamų mums gali ateiti nuo kelių ct iki kiek daugiau eurų (viskas priklauso nuo tavo sumokėtų mokesčių). Jei niekam neskirsi savo GPM dalies, tada ji tiesiog nukeliaus į valstybės biudžetą ir jie tavo pinigus savo nuožiūra panaudos kitur.

Surinktomis lėšomis mes finansuosime priemones, kurių pagalba rengsime įvairius renginius, tobulinsime savo komunikaciją ir darysime kitus gerus darbus. Šią dieną turime įvairių lauko ir stalo žaidimų, kurie irgi nusidėvi arba tiesiog tampa piktavalių taikiniu (dingsta detalės), todėl ateina metas ir jiems atnaujinti. Visi mūsų renginiai nemokami, veiklą mes irgi neatlygintinai vykdome savo laisvalaikiu, todėl bet kokia pagalba mums labai reikalinga.

Turime paramos gavėjo statusą (savo finansinę veiklą tvarkome pagal Lietuvos Respublikos įstatymus ir tvarkingai atsikaitome įvairioms institucijoms), todėl gali mus paremti ir savo Gyventojų pajamų mokesčio dalimi (iki 1,2%)

Kaip užpildyti formą? (vos kelios min.) Plačiau apie tai Valstybinės mokesčių inspekcija Nuoroda

Paramos gavėjas: ASOCIACIJA LAUKO BIURAS
Paramos gavėjo kodas: 305648185

Ar galima skirti ilgesniam laikui nei 1 metai?
Taip! Skirdami paramą dabar galite nustatyti iki 5 metų skyrimo laikotarpį, taip kasmet nereikės jungtis ir skirti GPM tai pačiai organizacijai.