Džiugu, kad baigiantis 2023 metams galime su tavimi pasidalinti ir projekto „Užsuk 2023!“ veiklos rezultatais. Esame be galo dėkingi už finansavimą Lietuvos respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai, už visokeriopą pagalbą Mažeikių rajono savivaldybės ir Mažeikių miesto seniūnijos specialistams, už komunikaciją Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centrui bei už dalyvavimą ir palaikymą – TAU.

  Šiais metais vykdytas projektas labai gerai atspindėjo Lauko biuro organizacijos tematiką: veikla lauke, naujos pažintys, diskusijos svarbiomis žmonėms temomis, bendruomenės būrimas ir užimtumas, savanoriška veikla, mokymasis ir aktyvus laisvalaikis. Pasitelkdami netradicinių žaidimų priemones kvietėme Mažeikių gyventojus ir svečius praleisti laisvalaikį kiek kitaip:

  • Iškylos renginys su partneriai Mažeikiuose gyvenantiems užsieniečiams (Mažeikių paplūdimys);
  • 4 lauko ir stalo žaidimų renginiai visiems (Mažeikių senamiesčio parkas);
  • Projekto ir Lauko biuro pristatymas bei Mažeikių rudens šventės dalyvių užimtumas (Mažeikių senamiestis).

  Mus visus jungia vaikystė, kurios metu žaisdavome, tačiau dabar kai kurie suaugę tai yra pamiršę. Per netradicinius žaidimus (iš Jav, Prancūzijos, Vokietijos, Japonijos, Skandinavijos ir kitų šalių) ir kūrybinę veiklą (ženkliukų gamybą ir perdirbto popieriaus su sėklomis atvirutes) mes siūlėme gyventojams ateiti į Mažeikių senamiesčio parką, Rudens šventę ir turiningai praleisti laiką. Visos mūsų veiklos buvo draugiškos visiems (amžius ne riba, o negalia mums yra galia). Smagu, kad ir kalbos barjeras nesudarė kliūčių žmonėms suartėti ir atrasti naujas pažintis.

  Kiekvieno renginio metu sutiktų žmonių klausėme kaip jiems gyvenasi Mažeikiuose, ko reikėtų mažiau ar daugiau. Džiaugiamės, kad surinkome šiek tiek informacijos, kurią panaudosime ir savo ateities veiklose. Šiai dienai galime akcentuoti, kad ypatingai kreipsime dėmesį į emocinę sveikatą, bendruomenės būrimą, aplinkosaugą, savanoriškos veiklos skatinimą ir gyvenamojo gerbūvio kūrimą/tobulinimą (miesto infrastruktūra).

  Tariame ačiū palaikiusiems per atstumą, atėjusiems į mūsų renginius bei prisijungusiems prie Lauko biuro komandos.

  Projektą finansuoja: Lietuvos respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija
  Projektą vykdo: Lauko biuras
  Apie projektą kalba: Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras